Prodej pozemku pro bydlení, Přeborov, 1473 m2

Přeborov

1 400 Kč
/za metr čtvereční
Hypotéka od 7 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaPřeborov
ID261-NP00735
Lokalita objektuOkraj obce
Plocha nemovitosti1473 m2
Elektřina230V, 400V
Převod do OV

Origo partneři v Přeborově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Prodej pozemku pro bydlení Přeborov 1473m2

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek v obci Přeborov v těsném sousedství města Milevsko.

Nabízený pozemek je oplocený a nachází se na okraji obce, v sousedství několika málo rodinných domů. Veškerá občanská vybavenost je k dispozici právě ve městě, které je vzdáleno necelé 3km od nabízeného pozemku. Další větší města jsou v bezproblémové dojezdové vzdálenosti a to Písek 28km, Tábor 30km a do Prahy je to cca 100km a 90min cesty. Nabízený pozemek je slunečný v okolí je orná půda soukromého zemědělce. V územním plánu je zakreslen jako " plocha smíšená obytná " což znamená že k bydlení je možno přistavět i část pro podnikání. V obci není k dispozici vodovod, proto je nutné vybudování vlastního vrtu, odpadní vodu je možné směrovat do obecní čističky odpadních vod, elektrika je na hraně pozemku. Nad okrajem pozemku vede vedení VN nutno dodržet 10m ochranné pásmo.
Pro více informací a prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Přeborově.