Era banner

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Brozany nad Ohří, 64538 m2

Brozany nad Ohří

32 269 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 106 799 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaBrozany nad Ohří
IDGR1056106
Lokalita objektuOkraj obce
Plocha nemovitosti64538 m2
DopravaDálnice, MHD

Origo partneři v Brozanech nad Ohří

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Nabízíme ke koupi soubor pozemků tvořící jeden celek o výměře 64.538 m2. Jedná se o stavební pozemky přímo sousedící s D8 u přemostění vedoucím do Brozan nad Ohří.
Dle územního plánu jsou pozemky zařazeny do plochy dopravy (D). Přípustné využití je například: plochy staveb a zařízení silniční dopravy nadmístního významu, odstavné plochy pro osobní, hromadnou i nákladní dopravu, autobusové zastávky a nádraží, čerpací stanice pohonných hmot, hromadné a řadové garáže, jednoduché stavby spojené se silniční dopravou, areály údržby pozemních komunikací a podobně.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu v Brozanech nad Ohří.