Prodej bytu 6+kk, Praha - Holešovice, Janovského, 200 m2

Janovského, Praha 7

9 000 000 Kč
/za nemovitost
+provize RK
Hypotéka od 42 891 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaJanovského, Praha 7
IDN2215119
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná200 m2
Patro1.
VybavenoNe
VlastnictvíOsobní
Podlahová plocha200 m2
Plocha nemovitosti382 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
PlynPlynovod
TopeníLokální plynové
VodaDálkový vodovod
Sklep
Výtah
Parkování

Origo partneři v Praze 7

Stěhovací služby

Popis

Nabízíme k prodeji byt 75 m2 v 1.NP s nebytovým prostorem 125 m2 v 1.PP, o celkové výměře 200 m2. Jedná se o 2 samostatné jednotky, možno užívat jako velký byt o dvou podlažích nebo samostatně jako byt a komerční prostor. Obě jednotky jsou propojeny vlastním schodištěm. Každá jednotka má vlastní vstup z chodby domu, byt v 1. NP má navíc přímý vstup z ulice. Menší stavební úpravou lze jednotky opět oddělit. Prostory byly využívány jako wellness (ve spodní části je sauna a vířivka). Aktuálně v nemovitosti probíhá rekonstrukce. Změna užívání na jiný účel ( bydlení, kanceláře, fitness, masáže, studio nebo jinou provozovnu) není problém.
Prostory jsou umístěny v bytovém domě v Praze 7-Holešovice v blízkosti Výstaviště a Stromovky s výbornou dopravní dostupností.
Pro více informací a sjednání prohlídky mě kontaktujte.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 6+kk v Praze 7.