Fingo banner

Prodej pozemku pro bydlení, Blatná - Milčice, 1072 m2

Blatná, Milčice

1 729 000 Kč
/za nemovitost
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Hypotéka od 8 240 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaBlatná, Milčice
ID818977
Stav objektuVelmi dobrý
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti1072 m2

Origo partneři v Blatné

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme vám pozemek o celkové výměře 1 072 m2 v obci Milčice u Čekanic, okres Strakonice. Elektrická přípojka je na hranici pozemku. Vodu si musí nový majitel zajistit vrtem a kanalizaci jímkou popřípadě ČOV. Podle územního plánu je pozemek určený k venkovskému bydlení, ale samozřejmě může sloužit i k rekreaci. Tento výjimečný pozemek si zamilují milovníci turistiky a cyklistiky díky množství místních stezek, které jsou vybudovány na různá turistická místa. Okolí Milčic nabízí nespočet míst, které musíte navštívit. Dojezdová vzdálenost do Blatné 9 km a do Strakonic 17 km. Doporučujeme prohlídku. S financováním Vám rádi poradí naši finanční specialisté.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Blatné.