Fingo banner

Prodej pozemku pro bydlení, Stehlovice, 1075 m2

Stehlovice

Cena na vyžádání
/za nemovitost
Info v RK
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaStehlovice
ID6616
Lokalita objektuCentrum obce
Plocha nemovitosti1075 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Převod do OV

Origo partneři v Stehlovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o rozloze 1075 m2 v obci Stehlovice. Zadní stranu tvoří kamenný taras z volně složených kamenů, které je možné využít pro stavbu. Pozemek se nachází nedaleko přehrady Orlík. Na pozemku se dá postavit dle aktuálního územního plánu rodinný dům a nebo také objekt pro rekreaci. Zastavitelnost je 25%. Pozemek se nachází na okraji obce a navazuje na stávající zástavbu rodinných domů. Veškerá občanská vybavenost se nachází v Bernarticích a Milevsku 8 km nebo ve 20 km vzdáleném Písku.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Stehlovicích.