Fingo banner

Prodej pozemku pro bydlení, České Budějovice, Litvínovická, 735 m2

Litvínovická, České Budějovice

4 389 000 Kč
/za nemovitost
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Hypotéka od 20 917 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaLitvínovická, České Budějovice
ID819428
Stav objektuDobrý
Lokalita objektuOkraj obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti735 m2

Origo partneři v Českých Budějovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Prodej oploceného pozemku s výškou betonového plotu 2 m o celkové velikosti 773 m². Na pozemku se nachází, dvojgaráž se zastavěnou plochou 38 m², vrtaná studna 30 m hluboká, přípojka elektřiny 230 V s možností navýšení na 400 V, vsakovací septik. Dále je na pozemku dětské hřiště, zahradní domek s chemickým WC. Na pozemku je několik vzrostlých ovocných stromů a keřů. Rozestavěná zahradní mobilní, montovaná dřevostavba 5,8x4,3 m, zatím nelze využívat. Vjezdová vrata do zahrady o šířce 4 m. Možnost stání před pozemkem na veřejné ploše cca 2-3 auta. Nedaleko se nachází koupaliště Malý jez. Klid, odpočinek a zároveň veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Pro více informací kontaktujte makléře nabídky.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Českých Budějovicích.