Fingo banner

Prodej pozemku pro bydlení, Jílovice, 2648 m2

Jílovice

4 500 000 Kč
/za nemovitost
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Hypotéka od 21 446 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaJílovice
ID819710
Stav objektuDobrý
Lokalita objektuOkraj obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti2648 m2

Origo partneři v Jílovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Prodej pozemku o celkové ploše 2.648 m², v okrajové části obce Jílovice. Pozemek o rozměrech 30 x 88 m určený územním plánem k zástavbě rodinných domů. Na pozemku je kanalizace, elektřina, možnost napojení na obecní vodovod. Pozemek je na hranici asfaltové obecní komunikace. V obci je základní občanská vybavenost. V případě financování hypotékou, Vám naši finanční specialisté zajistí zpracování úvěrů a pojištění, související s pořízením nové nemovitosti zdarma. Pro více informací kontaktujte makléře nabídky.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Jílovicích.