Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Králův Dvůr, Plzeňská, 2000 m2

Plzeňská, Králův Dvůr

39 Kč
/za metr čtvereční / měsíc
+ provize RK
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaPlzeňská, Králův Dvůr
ID817919
Stav objektuDobrý
Lokalita objektuRušná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti2000 m2

Origo partneři v Královu Dvoru

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Rekonstrukce

Úklidové služby

Popis

Nabízíme pronájem pozemku určeném ke komerčnímu využití na atraktivním místě v Králově dvoře. Pozemek obdélníkového tvaru má výměru 2.000 m2. Nachází se na frekventovaném místě, z jedné strany lemován dálnicí D5 a z druhé hlavní silnicí mezi Královým Dvorem a Berounem. Nabízí se využití jako např. obchod a služby, autobazar, myčka aut, provozovna apod. Elektřina, vodovod a kanalizace jsou zavedeny na pozemek. Volné ihned. Více informací vám rád sdělím po telefonu.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!