Fingo banner

Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Jenštejn, Vinořská, 1000 m2

Vinořská, Jenštejn

22 Kč
/za metr čtvereční / měsíc
Po částech i jako celek (upřednostněno )
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaVinořská, Jenštejn
ID2120
Plocha nemovitosti1000 m2
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Jenštejně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Rekonstrukce

Úklidové služby

Popis

Nabízíme nájem pozemku až 4000m2 v Jenštejně u Prahy (3 Km ).
Velikost pozemku: 1500 až 4000 m2,
Cena nájmu celku: 22,-Kč/m2/ měsíc
------------------------------------------------------------------------------

Pozemek přístupný veškerou nákladní dopravou z hlavní komunikace. Ing. sítě k dispozici. Možnost skladování materiálu, Technický a stavební dvůr, Parkování a přístřešky pro venkovní sklady ... a další využití. Pozemek rovinný a částečně zpevněn.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!