Prodej lesa, Držovice, 4332 m2

Držovice

155 952 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 531 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaDržovice
Plocha nemovitosti4332 m2

Origo partneři v Držovicích

Stěhovací služby

Úklidové služby

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Popis

Prodáme pozemek - les blízko obce, dostupný z obecní lesní cesty v k.ú. Držovice na Moravě, parcelní čísla 294/1, 294/2, 297 a 298.

Porost: Akát 93 let, zásoba cca 80 m3

Prodej od majitele, žádné další poplatky, provize apod., listiny připravíme zdarma.

Prosím, podívejte se i na další nabídku naší společnosti. Máme pozemky po celé republice za velmi zajímavé ceny! Na této stránce dole klikněte na červený nápis Více o společnosti a potom na políčko Inzeráty. Těšíme se na Váš zájem, pokud máte jinou představu o ceně, napište, každou rozumnou nabídkou se budeme seriózně zabývat!

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje lesů v Držovicích.