Fingo banner

Prodej zahrady, Starý Plzenec, 2767 m2

Starý Plzenec

Cena na vyžádání
/za nemovitost
info v RK. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaStarý Plzenec
ID797597
Stav objektuDobrý
Lokalita objektuOkraj obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti2767 m2

Origo partneři v Starém Plzenci

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Pro Západ realitní s.r.o. zakládající člen nezávislé komunity makléřů

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Rekonstrukce

Stěhovací služby

Střechy

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme vám k prodeji pozemek o celkové výměře 2767 m2. V současné chvíli je v územním plánu vedený jako plochy zeleně. Přípustné využití jako zahrady a sady, na které lze umístit drobná architektura. Na pozemek lze také umístit zařízení k rekreačnímu využití za podmínky respektování zájmů ochrany přírody a krajiny. Umístění stavby trvalého charakteru je zde nepřípustné. Celý pozemek je ve čtvrté povodňové zóně, tudíž je zde nejvyšší nebezpečí výskytu povodně. Část pozemku se nachází v aktivní povodňové zóně, ve které je nepřípustné umístit jakékoliv stavby nebo zařízení. Více informací a domluva prohlídky u makléře.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zahrad v Starém Plzenci.