Prodej pozemku pro bydlení, Jílovice, 904 m2

Jílovice

2 200 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 10 485 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaJílovice
ID125916
Lokalita objektuCentrum obce
Plocha nemovitosti904 m2
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus

Origo partneři v Jílovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme k prodeji velmi pěkný rovinatý pozemek s vybudovanými inženýrskými sítěmi, určený k výstavbě rodinného domu, případně objektu pro rodinnou rekreaci . Pozemek je obdelníkového tvaru o celkové ploše 904 m2. Pozemek je přístupný z vlastní příjezdové komunikace . Na pozemku lze stavět rodinný dům nebo rekreační objekt , který je podsklepený, s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím. Přípojky Inženýrských sítí ( elektřina a přípojka obecního vodovodu ) jsou již realizovány a umístěny na hranici pozemku . Odpad bude řešen stavebníkem vzhledem k absenci plnohodnotné obecní kanalizace čističkou odpadních vod na vlastním pozemku. Jedná se o velmi pěkné místo k bydlení v žádané rekreační lokalitě nedaleko Třeboňska, Českobudějovicka a Novohradska. Do konce ledna 2023 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,99 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Jílovicích.