Fingo banner

Prodej činžovního domu, Ostrava - Hrabůvka, U Lesa, 250 m2

U Lesa, Ostrava, Hrabůvka

17 890 000 Kč
/za nemovitost
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Hypotéka od 85 258 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaU Lesa, Ostrava, Hrabůvka
ID814983
StavbaCihlová
Stav objektuVe výstavbě
Plocha užitná250 m2
VybavenoNe
Lokalita objektuSamota
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti783 m2

Origo partneři v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Elektrikářské práce

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Popis

Nabízíme k prodeji nedokončenou stavbu projektu
Rezidence U LESA. Stavba je vedena jako rodinný dům se třemi byty. V přízemí se nachází byt o dispozici 3+1 s celkovou výměrou 100,4 m2, ke kterému náleží 16,5 m2 terasa přístupná z jídelny a dále navazující 87 m2 zahrádka, přístupná přímo z terasy. Ve druhém patře jsou dva byty, oba o dispozici 3+kk. Každý byt má své schodiště, které vede na střešní terasu, která je z části zastřešená a umožňuje obyvatelům příjemné posezení i za horšího počasí. Tento unikátní projekt nabízí luxusní bydlení v moderně řešených bytech s terasami. Další variantou pro plně využití nabízených prostoru a celkové koncepce stavby je zdravotní středisko. Je zde možnost bezproblémového parkování v areálu rezidence. Pro více informací kontaktujte makléře.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje činžovních domů v Ostravě.