Fingo banner

Prodej pozemku pro bydlení, Horní Tošanovice, 1041 m2

Horní Tošanovice

Cena na vyžádání
/za metr čtvereční
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaHorní Tošanovice
ID11083
Plocha nemovitosti1041 m2
Elektřina230V
PlynPlynovod
KomunikaceAsfaltová
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Horních Tošanovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Elektrikářské práce

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Popis

Hledáte vhodné místo, kde postavíte svůj vysněný dům? Klidné místo, které bude obklopovat příroda, ale zároveň budete mít kousek do okolních měst? Pokud ano, tak zpozorněte, mám pro vás zajímavou nabídku. Prodej stavebního pozemku, který se nachází v obci Horní Tošanovice.

Rovinatý stavební pozemek o výměře 1.041 m2 poskytuje optimální rozlohu pro vybudování vašeho vysněného bydlení. Okolní pozemky jsou obklopeny převážně novou zástavbou rodinných domů. Je zde již vybudovaná přípojka elektrické energie a zemního plynu. Připojení na vodovod je v bezprostřední blízkosti hranice pozemku. Příjezd k pozemku je po obecní zpevněné silnici.

Horní Tošanovice jsou malou obcí, která leží v malebné podhorské krajině mezi Moravskoslezskými Beskydami a Žermanickou přehradou. Tato lokalita je atraktivní také dostupností do okolní měst. Např. do Frýdku-Místku se dostanete autem za 10 minut, do Ostravy za 27 minut, do Havířova za 15 minut nebo do Českého Těšína za 11 minut. Autobusová zastávka je přímo v obci, pěšky se na ni dostanete za cca 10 minut.

V blízkosti se nachází např. Restaurace u Ječmínka, obchod i obecní úřad. Volný čas můžete využít na výlety po okolí. Navštívit můžete např. Těrlickou nebo Žermanickou přehradu, které jsou vzdáleny do 14 minut autem. Milovníci turistiky a zimních sportů se mohou vydat na Javorový vrch, který je vzdálen cca 25 km a nebo do Ski areálu Řeka, kde se dostanete za cca 16 min.

Pokud vás v této době trápí financování nezoufejte. Se zajištěním nejlepší úrokové sazby vám ráda pomůžu. Tak co na to říkáte? Cítíte, že tohle by pro vás mohlo být to pravé? Tak neváhejte, zavolejte mi a já vás sem vezmu.

Těším se na vás. Realitní makléřka Petra Nováková

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Horních Tošanovicích.