Fingo banner

Prodej pozemku pro bydlení, Čimelice, 1190 m2

Čimelice

2 990 000 Kč
/za nemovitost
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Hypotéka od 14 249 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaČimelice
ID05063
Druh objektuSamostatný
Plocha nemovitosti1190 m2
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceBetonová, Dlážděná, Asfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod

Origo partneři v Čimelicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Výkup a prodej starého nábytku

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Popis

Ve středu obce Čimelice nabízím prodej rovinatého stavebního pozemku o výměře 1.190 m2 vzniklého oddělením z pozemku č. 983/1 v k.ú. Čimelice.
Na hraně pozemku se nachází všechny sítě s dostatečnou napojovací kapacitou: obecní vodovod a kanalizace, plyn, elektřina a optický kabel (internet), zakresleno na přiložené mapce.
Pozemek má stavebním povolením schválený samostatný vjezd z přilehlé klidné, slepé komunikace. Pozemek na východní straně sousedí s klidným travnatým veřejným prostranstvím, které je vedeno v ÚP jako nezastavitelné.
Zastavitelnost je 35%, typ zástavby venkovský RD (první nadzemní podlaží a podkroví), střecha sedlová, polovalbová, valbová nebo mansardová se symetrickým sklonem nad 33°.
Pozemek byl používán jako zahrada, nachází se na něm ovocné stromy a je oplocen.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Čimelicích.