Prodej zahrady, Klatovy, 487 m2

Klatovy

1 500 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 7 149 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaKlatovy
ID804350
Stav objektuDobrý
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti487 m2

Origo partneři v Klatovech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Petra Staňková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Rekonstrukce

Stěhovací služby

Malíři

Střechy

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

SLEVA !! Nabízíme k prodeji krásný slunný pozemek o výměře 487 m² v chatové oblasti v Klatovech II, na němž se nachází chata 19 m² , která je vzhledem k jejímu technickému stavu určena k demolici nebo kompletní rekonstrukci. Elektřina není zavedena, ale je zde možnost připojení. Přípojka vody je na hranici pozemku. Odpad nutno řešit ČOV. Dle ÚP Klatovy lze postavit chatku do 40 m² zastavěné plochy a max. výšky 6 m.
Příjezd zajištěn po zpevněné obecní cestě. Doporučujeme prohlídku. S financováním vám poradí naši finanční specialisté.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zahrad v Klatovech.