Prodej pozemku pro bydlení, Český Jiřetín, 3126 m2

Český Jiřetín

4 923 450 Kč
/za nemovitost
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Hypotéka od 23 464 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaČeský Jiřetín
ID814468
Stav objektuDobrý
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti3126 m2

Origo partneři v Českém Jiřetíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Úklidové služby

Zámečnické práce

Popis

Prodej pozemku určeného k výstavbě o celkové výměře 3126 m2 v obci Český Jiřetín, v katastru Český Jiřetín. Pozemek s vlastním příjezdem, vhodný k výstavbě rodinného domu. IS jako je voda a elektrický proud jsou na hranici pozemku, na pozemek nejsou přivedeny. Na pozemku je studna. Pozemek se nachází v blízkosti zástavby rodinných domů. Bližší informace u makléře. Ihned k dispozici.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Českém Jiřetíně.