Pronájem obchodního prostoru, Otrokovice, Hlavní, 750 m2

Hlavní, Otrokovice

35 000 Kč
/za měsíc
+ energie
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaHlavní, Otrokovice
StavbaPanelová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná750 m2
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuSídliště
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové
VodaDálkový vodovod

Origo partneři v Otrokovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Dominik Avramov

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Služby pro renovaci koženého čalounění

Popis

V zastoupení majitele nabízíme nájem nebytového prostoru ve víceúčelové budově v obchodním centru. K užívání je celé 2. NP budovy se samostatným vstupem a schodištěm z ulice. Vhodné pro prodejnu, sídlo firmy, kanceláře, e shop nebo jakýkoliv jiný druh podnikání. Prostory byly dlouhodobě užívány jako restaurace s rodinným zábavním centrem - bowling a dětský zábavný park, od uzavření z důvodu Covid není provozováno. Jedná se o prostor s výměrou 750m2, moderní, příjemný, který majitel nabízí vč. vybavení v ceně, ale je možno vše demontovat. Ústřední vytápění je dálkové, odběr elektřiny a vody bude mít samostatné měření.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu obchodních prostor v Otrokovicích.