Prodej pozemku pro bydlení, Strašín, Lazny, 868 m2

Lazny, Strašín

2 600 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 12 391 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaLazny, Strašín
IDP133
Stav objektuVelmi dobrý
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíStátní/obecní
Plocha nemovitosti868 m2
Plocha zahrady868 m2
Elektřina230V, 400V
KomunikaceAsfaltová, Zpevněná
DopravaSilnice, Autobus
VodaStudna
Bezbarierový přístup
Parkování

Origo partneři v Strašíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Petra Staňková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Rekonstrukce

Stěhovací služby

Malíři

Střechy

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme k prodeji hezký, slunný pozemek určený k výstavbě rodinného domu o celkové výměře 868m2 v malé osadě Lazny v obci Strašín, v blízkosti Kašperských Hor. Pozemek je určen pro výstavbu rodinného domu, nebo venkovského bydlení v převážně rekreační osadě Lazny, obklopen šumavskými hlubokými lesy. Pozemek je z větší části oplocen, orientován na jižní stranu, - mezi zahradami v rovinatém terénu, na slunném a tichém místě. Na hranici pozemku je nově vybudován el. sloupek (230/400V), dále byl nově zrealizován značně vydatný vrt o hl. 50m. Odpad lze zatím řešit septikem, či ČOV, aktuálně však již obec projektuje kanalizaci. Přístup po obecní slepé příjezdové cestě s minimálním provozem aut. Obec Lazny - Strašín je ve správním obvodu obce s rozšířenou působností Sušice, kde najdete veškerou občanskou vybavenost. V současnosti je Strašín slibně se rozvíjející obcí. Služby tu poskytuje zdravotní středisko, lékárna, pošta a konzum. V obci je zajištěno pravidelné autobusové spojení. Lazny jsou vzdálené 15 km od Sušice, 10km od Kašperských Hor, 27 km od Strakonic a necelých 20 - 40km od centrální Šumavy ( Zadov - Churáňov, Modrava, Kvilda, Prášily, Železnorudsko). Právě toto lokalita může být atraktivní pro odpočinek,- pěší turistiku, cykloturistiku se sítí cyklotras, kterou je Šumava protkána, nebo pro milovníky zimních sportů – lyžařské areály - cca 3 km - Nezdice, 8 km - Javorník, 10km Kašperské Hory, 20km - Zadov, 47km - Špičák.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Strašíně.