Prodej pozemku pro bydlení, Praha - Bohnice, U Drahaně, 799 m2

U Drahaně, Praha 8 - Bohnice

Cena na vyžádání

info v RK
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaU Drahaně, Praha 8 - Bohnice
IDN5978
Plocha nemovitosti799 m2
OdpadČOV pro celý objekt
VodaDálkový vodovod

Origo partneři v Praze 8

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Kamil Knotek

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme k prodeji stavební pozemek se stavebním povolením na vilu ve stylu francouzského venkova s názvem TAJEMSTVÍ v klidné přírodní lokalitě poblíž parku Drahaň v části Prahy 8 - Bohnice.

Vlastní pozemek o velikosti 799 m2, včetně inženýrských sítí, je součástí architektonického projektu Zahrada snů, do kterého spadá pět pozemků s jednotlivými unikátními domy v provensálském stylu. Jedná se o nejmenší pozemek v tomto projektu, který má trojúhelníkový tvar. Na pozemku je krásná vzrostlá lípa. V rámci zahradního projektu, který je též součástí ceny, je zde naplánovaná přírodní scenérie v podobě keřů vajgélie, svídy, hortenzie v několika barvách, tisy, šeříky či kaliny. Zahrada je tak připravena nabídnout snová zákoutí a neopakovatelné přírodní scenérie.

Navržená, energeticky úsporná vila je součástí rezidenčního souboru, který tvoří společnou náves. Vila TAJEMSTVÍ je umístěna vlevo na kraji u příjezdové komunikace a k návsi je orientována podélně. Bezbariérový vstup je z opačné strany od návsi. Dům má obdélný půdorys doplněný dvěma prosklenými výklenky - rizality, přičemž jeden je pouze přízemní, druhý zasahuje až do patra. Vila disponuje třemi podlažími - podzemním, přízemím a obytným podkrovím. Projekt vily má zastavěnou plochu 222 m2 a užitnou plochu 450 m2. Dispozice je variabilní, a to 2+kk až 4+kk.

Projekt vily TAJEMSTVÍ poskytne budoucímu majiteli nejen pohodlí, ale i nadčasovou architekturu a unikátní technologie. Vzdušné prostory, prostupy světla, otevřené pohledy na trámy dřevěné konstrukce domu a prosklené okenní plochy otevírají výhledy do kvetoucí zahrady a vytváří tak svobodnou a uvolněnou atmosféru. Celý projekt dbá na klidnou a diskrétní polohu každé z vil.

V projektu jsou navržena čtyři parkovací stání (dvě podzemní a dvě nadzemní). Součástí ceny je i 1/5 podíl na pozemku, který tvoří náves a příjezdovou cestu k nemovitosti.

Pozemek se nachází jen 5 minut autem od metra. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Praze 8.