Prodej restaurace, Přerov - Přerov I-Město, Čechova, 600 m2

Čechova, Přerov I-Město

15 520 000 Kč
/za nemovitost
Cena uvedena včetně právních služeb a provize RK. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Hypotéka od 73 964 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaČechova, Přerov I-Město
ID802493
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná600 m2
VybavenoNe
Lokalita objektuCentrum obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti1258 m2

Origo partneři v Přerově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Zednické práce

Popis

Nabízíme k prodeji zrekonstruovanou nemovitost v centru města, ve které se nyní provozuje prosperující restaurace (120 míst) s velkým sálem v patře (120 míst), květinářství, obchod, kanceláře a venkovní bistro. V ceně je i kompletní vybavení a zařízení v hodnotě 3 mil. Kč. Dům je částečně podsklepen, na půdě možno vybudovat byty. Oázu klidu nabízí okrasná zahrada ve dvoře se 2 altány, jezírkem a posezením pro 80 hostů. Nemovitost je napojena na všechny sítě.
Dále nabízíme možnost přenechání lukrativního nájmu sousední nemovitosti. Zde se v přízemí nacházejí 2 obchody a kuchyň, zahrada s posezením pro dalších 80 hostů a zázemím pro zvířata, v patře byt 2+1. Výborná investiční příležitost. Se zajištěním financování Vám rádi pomůžeme. Více informací Vám poskytne realitní makléřka.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje restaurací v Přerově.