Prodej pozemku pro bydlení, Vracov, Mlýnská, 1403 m2

Mlýnská, Vracov

3 200 000 Kč
/za nemovitost
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Hypotéka od 15 250 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaMlýnská, Vracov
ID814378
Stav objektuDobrý
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti1403 m2

Origo partneři v Vracově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Prodej pozemku k bydlení pro výstavbu rodinného domu v obci Vracov. Pozemek tvoří dvě parcely o celkové ploše 1403 m², uliční šíře je 12 m. Pozemek se nachází v klidné části obce, ve velmi žádané lokalitě. V současnosti se zde nachází pozůstatky původního rodinného domu a zahrada. Inženýrské sítě: Přípojky pro vodu, kanalizaci a plyn se nachází na ulici před pozemkem, elektrický rozvaděč je na pozemku. Vzdálenosti do okolních měst: Kyjov 9 km, Hodonín 18 km, Brno 60 km. Výhody: klidná část obce, inženýrské sítě, zahrada, orientace SV/JZ. Vracov disponuje veškerou občanskou vybaveností. Prodej může probíhat formou aukce. Financování koupě pozemku hypotečním úvěrem Vám na míru připravíme zdarma. Cena nezahrnuje provizi RK. Pro více informací a prohlídky kontaktujte makléře.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Vracově.