Prodej výrobních prostor, Jaroměř - Jakubské Předměstí, Na Záchraně, 240 m2

Na Záchraně, Jaroměř, Jakubské Předměstí

3 000 000 Kč
/za nemovitost
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Hypotéka od 14 297 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaNa Záchraně, Jaroměř, Jakubské Předměstí
ID811419
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná240 m2
VybavenoNe
Lokalita objektuCentrum obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti146 m2

Origo partneři v Jaroměři

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Skvělá příležitost jak mít podnikání pod kontrolou! Nabízíme Vám k prodeji dvoupodlažní výrobní objekt o velikosti 240 m2 v centru Jaroměře. Přízemí budovy je možné využít k výrobě či skladování a horní patro k administrativě a zázemí zaměstnanců. Na každém podlaží se nachází místnost s kuchyní a toaleta se sprchovým koutem. K této nemovitosti náleží parkovací stání a možný je i příjezd nákladním autem. Pro více informací nebo osobní prohlídku neváhejte kontaktovat makléře.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje výrobních prostor v Jaroměři.