Prodej ubytování, Kunžak, 591 m2

Kunžak

Cena na vyžádání
/za nemovitost
Info v ceně RK. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaKunžak
ID813995
StavbaDřevěná
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná591 m2
VybavenoČástečně
Lokalita objektuOkraj obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti8032 m2

Origo partneři v Kunžaku

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Prodej chatového areálu u rybníka Komorník, v České Kanadě, nedaleko obce Strmilov a Kunžak. V areálu o rozloze 8.032 m2 se nachází 13 samostatných chat, společné sociální zařízení, travnatá pláž s pozvolným přístupem do vody, volejbalové hřiště, dětský kout, skladové prostory. Složení chat: 8 velkých chat pro 6 osob (49 m²), 2 chaty pro 5 osob (27 m²) a 3 chaty pro 4 osoby (20 m²). Celková zastavěná plocha 591 m2. Chaty jsou vybaveny kuchyňskou linkou, el. sporákem, ledničkou, lůžky, skříňovým nábytkem a kamny na tuhá paliva. Každá chata má terasu. Do chat je přivedena elektřina, voda a toaleta je ve společném zařízení. Konstrukce chat jsou dřevěná na betonové, kamenné podezdívce a mají samostatná evidenční čísla. Voda je z vlastního vrtu. Chatový kemp u Sedláka má stálou klientelu, která se vrací již mnoho let. Okolí je mnoho turistický tras s množstvím výletu po okolí. Telč, Jindřichův Hradec, hrad Landštejn, Slavonice a mnoho dalších.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ubytování v Kunžaku.