Prodej ubytování, Toužim, Sídliště, 320 m2

Sídliště, Toužim

8 500 000 Kč
Hypotéka od 40 508 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaSídliště, Toužim
ID22091286
StavbaPanelová
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Plocha užitná320 m2
Plocha nemovitosti220 m2

Origo partneři v Toužimi

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Voda - topení - plyn

Popis

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní ubytovací objekt v těsné návaznosti na centrum města Toužim, v ulici Sídliště. Dům je v současné době využíván jako ubytovna s 13 ubytovacími jednotkami, které jsou s dispozicí 1 x pokoj, kuchyňka, chodba, koupelna a WC. Jedna místnost v 1. NP je využívána pro kadeřnictví. Vytápění ÚT dálkové. Rozvody vody provedeny v plastu, el. v mědi, okna plastová. Každá jednotka má vlastní elektroměr, podružné vodoměry a měřiče tepla na radiátorech. Jedná se o panelový dům, který je možné rekonstruovat na jednotky – 7 x 2+kk, 1 x 3+kk, a umožňuje nástavbu jednoho podlaží. V katastru nemovitostí je objekt vedený jako bytový dům. Atraktivní místo v obytné zóně Toužimi, zeleň, škola, školka, nákupní možnosti v blízkosti.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ubytování v Toužimi.