Prodej chaty, Přerov - Přerov I-Město, 15 m2

Přerov I-Město

270 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 1 287 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaPřerov I-Město
ID125804
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná15 m2
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha budovy16 m2
Plocha nemovitosti490 m2
Plocha zahrady490 m2
TopeníLokální tuhá paliva

Origo partneři v Přerově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Zednické práce

Popis

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji chatu v zahrádkářské lokalitě "U Laguny". Jedná se o zděnou, podsklepenou chatu. Chata je napojena na elektrickou energii. Možnost vytápění pomocí kamen na tuhá paliva. K dispozici dále suché WC. Pozemek pod chatou a okolní pozemek s výměrou cca. 490 m2 využívaný jako zahrada je předmětem nájmu. Roční nájemné za pozemky činí 15.800,-Kč. K dispozici dále studna. Jedná se o rohovou - koncovou zahradu, která poskytuje soukromí. Do konce září 2022 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,69 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Přerově.

Podobné nabídky