Prodej bytu 4+kk, Brno, Oblá, 78 m2

Oblá, Brno, Nový Lískovec

5 999 999 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 28 594 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaOblá, Brno, Nový Lískovec
ID05421294
StavbaPanelová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná78 m2
Patro8. z 12
VlastnictvíOsobní
Třída energetické náročnostiC - Úsporná
Ukazatel energetické náročnosti74 kWh/m2 za rok
Elektřina230V
PlynPlynovod
TopeníÚstřední plynové
TelekomunikaceInternet
DopravaMHD
VodaDálkový vodovod
Sklep
Lodžie
Výtah
Parkování

Origo partneři v Brně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

František Václavek - Gepard Finance, a.s.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Hodinový Manžel

Návrhy interiérů

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Západně orientovaný byt 4+kk (inzerován jako 4+1, protože dispozice 4+kk nebyla vystavována ani není vyhledávaná poptávkou v panelových domech), přestavěný z dispozice 3+1 s volným výhledem na park Plachty v osobním vlastnictví o celkové ploše 71 m2 + 5 m2 balkón + 2 m2 sklep, z toho pokoje 20,3 m2 + 12,02 m2 + 12,02 m2 + 9,28 m2, který se nachází v osmém nadzemním podlaží z dvanácti panelového domu s výtahem, v Brně-Nový Lískovec na ulici Oblá, s dostupností MHD do 13 minut na Mendlovo náměstí a 26 minut na Hlavní nádraží.

Byt je vhodný jako startovní bydlení, ale i jako investice na pronájem díky blízkému Bohunickému kampusu.

Byt je po rekonstrukci, nová elektřina včetně podhledů, nové zárubně a dveře, nová kuchyňská linka, panelové jádro se staršími obklady, vestavěné skříně na chodbě. Dům je po revitalizaci, zateplení, okna, vstup do domu a výtah.

Dům se nachází v blízkosti veškerých služeb a obchodů ihned u parku Plachty. Kousek od domu je školka, lékárna, doktor a další služby.

Městská část Brno-Nový Lískovec rozkládající se na úpatí Kamenného vrchu se po urbanistické stránce skládá ze tří rozdílných částí, jimiž je severněji položený původní Nový Lískovec, skládající se převážně z rodinných domů, jižně položené panelové sídliště Nový Lískovec a jihozápadně položené panelové sídliště Kamenný Vrch. Na sever Nového Lískovce zasahuje přírodní rezervace Kamenný vrch, cenná především pro stepní vegetaci a zejména pro výskyt chráněného koniklece velkokvětého. Dopravní spojení se zbytkem města zajišťuje Dopravní podnik města Brna prostřednictvím trolejbusových linek č. 26, vytvářející spojení mezi Novým Lískovcem a Líšní, a č. 37, která poskytuje spojení mezi Starým Lískovcem a Mendlovým náměstím. Dopravní spojení taktéž zajišťuje autobusová linka č. 50, která spojuje čtvrť Komárov a městskou část Brno-Bystrc, a v nočních hodinách linka N95.

Bližší informace k nemovitosti u realitního makléře.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 4+kk v Brně.