Fingo banner

Prodej pozemku pro bydlení, Šardice, 365 m2

Šardice

1 800 000 Kč
/za nemovitost
včetně právního servisu
Hypotéka od 8 578 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaŠardice
ID130019JS
Plocha užitná365 m2
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha nemovitosti365 m2
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus

Origo partneři v Šardicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Výkup a prodej starého nábytku

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Popis

Exkluzivně nabízíme stavební pozemek v malebné obci Šardice. Pozemek má velikost 365m2, s tím, že se dají přikoupit vedlejší pozemky. Velikost pozemku je cca14 x 15m a je obdélníkového tvaru. Pozemek má na hraně veškeré sítě a nachází se v místě domu, který byl zbourán. Pozemek se nachází nedaleko centra obce. Na pozemku se dá stavět z obou stran, kdy jsou obě strany dostupné z místní komunikace.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Šardicích.