Prodej pozemku pro bydlení, Jizerní Vtelno, 751 m2

Jizerní Vtelno

4 150 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 19 778 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaJizerní Vtelno
ID0531
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha nemovitosti751 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Převod do OV

Origo partneři v Jizerním Vtelnu

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jan Šlemr

Finanční poradce je pro klienta tou nejlepší volbou v oblasti financí.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Popis

Chcete si postavit vysněný dům a hledáte pozemek? Máme pro Vás pozemek v obci Jizerní Vtelno blízko Mladé Boleslavi. Pozemek má výměru 751 m², ideální tvar obdélníku 30x25 m a je připravený na výstavbu. Inženýrské sítě se nachází na hranici pozemku, včetně optického kabelu, elektřiny 230/380 V, dálkového vodovodu a obecní kanalizace. Příjezdové cesty kolem pozemků jsou vybudovány a budou předány do správy obce.
Zastavěnost pozemku činí 40 % a vzniká tak možnost stavět samostatný dům či dvojdům o zastavěné ploše až cca 300 m2. Povoleny jsou domy rodinného typu se sedlovou či valbovou střechou o max. dvou podlažích.
A jak je to s okolím a občanskou vybaveností?
Pozemek se nachází v klidném místě ale zároveň s dobrou dostupností ke všemu, co potřebujete. Jizerní Vtelno je od hranice Prahy-Černý Most vzdálené 40 km a v Mladé Boleslavi jste do 10 minut. Obcí projíždí pravidelné autobusové linky a vlakovou dopravu můžete využít v sousedním Krnsku, kde se také nachází škola a školka. Obcí prochází několik cyklistických stezek a protéká Strenický potok, nad kterým se tyčí železniční most s jednokolejnou tratí Praha-Turnov, který je zapsán v seznamu kulturních technických památek ČR. V pěší vzdálenosti stojí zámek Stránov.
Zaujalo Vás to? Na sousedních pozemcích již výstavba domů započala a tento pozemek je poslední, který je k mání. Využijte příležitosti a rezervujte si svůj pozemek hned!

Martina Škarydková banner

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Jizerním Vtelnu.