Prodej zemědělské usedlosti, Albrechtice, 2008 m2

Albrechtice

7 900 000 Kč
/za nemovitost
bez právního servisu, cena k jednání
Hypotéka od 37 649 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaAlbrechtice
ID02912
StavbaCihlová
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Plocha užitná2008 m2
Typ objektuPřízemní
Druh objektuSamostatný
Plocha budovy2008 m2
Plocha nemovitosti2700 m2
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, MHD
VodaDálkový vodovod

Origo partneři v Albrechticích

Popis

Zajímavou nabídku představuje inzerovaný objekt v Albrechticích,s dobrou dostupností větších měst Karviné,Havířova,cca 20 min od Ostravy.
Devizou nemovitosti je poloha,lokace rodinné zástavby i přilehlého lesa,blízkost MHD,vlakového nádraží i obchodu.Inženýrské sítě včetně kanalizace na pozemku.Hlavní využití jako areál,hangáry,garáže,řemeslná výroba,výrobní konstrukční,opravárenské služby,myčka ,pneuservis ,apod. Konkrétní další možnosti v příloze,doplnění při osobní prohlídce. Výhodou bytová jednotka,která může posloužit správci nebo upravena na kancelář.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zemědělských usedlostí v Albrechticích.