Prodej chaty, Dlouhá Lhota, 37 m2

Dlouhá Lhota

1 321 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 6 295 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaDlouhá Lhota
ID125375
StavbaSmíšená
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Plocha užitná37 m2
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuPolosamota
Plocha budovy37 m2
Plocha nemovitosti37 m2
TopeníLokální tuhá paliva
KomunikaceNeupravená
DopravaVlak, Autobus

Origo partneři v Dlouhé Lhotě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jan Šlemr

Finanční poradce je pro klienta tou nejlepší volbou v oblasti financí.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Popis

Pro šikovné kutily a milovníky přírody nabízíme ke koupi chatu o velikosti 37 m2 ve Dlouhé Lhotě poblíž Mladé Boleslavi. Chata je umístěna u lesa na rovinatém pozemku a vede k ní nezpevněná cesta. Pozemek pod chatou se pronajímá za 1 500 Kč ročně (dlouhodobý pronájem).
Dispozice: Hlavními dveřmi vejdete do světlé, prosklené kuchyňky, kde se nejen dobře vaří, ale i relaxuje. Dále jsou zde dvě místnosti s krbovými kamny a vstup do malého sklípku. Zvenčí se vchází do koupelny, která v současné době slouží jako skladiště dřeva. Vytápění je na tuhá paliva, voda se čerpá ze studny a kanalizace je řešená trativodem.
Z důvodu drobné nehody je chata neobývána a je nutná rekonstrukce.
Romantická okolní příroda s rybníky a lesy nabízí bohaté vyžití pro houbaře, rybáře, cyklisty, milovníky turistiky a relaxace.
Ohledně doplňujících informací, či zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat. Do konce srpna 2022 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,99 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Martina Škarydková banner

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Dlouhé Lhotě.