Prodej ubytování, Aš, Vladivostocká, 600 m2

Vladivostocká, Aš

10 900 000 Kč
Hypotéka od 51 946 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaVladivostocká, Aš
IDN95937
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná600 m2
VybavenoNe
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha budovy140 m2
Plocha nemovitosti240 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná

Origo partneři v Aši

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Petr Nečada

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabízíme k prodeji obytný dům v Aši s užitnou plochou 750 m2 a zahradou 120 m2. Dům v současnosti funguje jako penzion s kapacitou 22 až 30 lůžek. Většina pokojů má samostatné sociální zařízení, pokoje ve 4. podlaží mají společné sociálním zařízení a kuchyňku. V suterénu je umístěna whirlpoolová zóna a technické zázemí. Ve 2. NP se nachází prostorná společenská místnost s barem, salonky a provozní zázemí. Zařízení se stálou klientelou je v provozu a je i možnost převzít je i s nájemcem s okamžitou platbou nájemného po koupi domu. Další možností využití je jednoduchá přestavba na malometrážní byty nebo ubytovnu. Celý dům je vybaven ústředním topením s plynovým kotlem. Výborná investiční příležitost.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ubytování v Aši.