Prodej chaty, Chotěmice, 50 m2

Chotěmice

76 667 Kč
/za nemovitost
Tržní odhad 1/2 podílu :115.000 Kč
Hypotéka od 365 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaChotěmice
ID7412Sxxc
StavbaSmíšená
Stav objektuDobrý
Plocha užitná50 m2
Typ objektuPřízemní
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuPolosamota
VlastnictvíStátní/obecní
Plocha nemovitosti1535 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Výtah
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Chotěmicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jiřina Podroužková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Hodinový Manžel

Elektrikářské práce

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Pozemek je situován v mírně sklonitém terénu s přístupem po nezpevněné, veřejné komunikaci. Zpevněná komunikace se nachází ve vzdálenosti cca 80 m od pozemku. Při místním šetření bylo zjištěno, že se na pozemku nachází objekt, který není předmětem evidence v KN. Jedná se o přízemní neevidovaný objekt rodinné rekreace ze smíšeného zdiva (část zděná z CP a tvárnic a část dřevěná) s využitým podkrovím pod sedlovou střechou. Objekt je situovaný do půdorysného tvaru obdélníka, nachází se v zastavěné, okrajové, části obce Chotěmice, v řadové zástavbě jako samostatně stojící. Objekt je napojen na IS: elektro. Vnitřní dispozice objektu nebyla zjištěna. Původní stáří objektu je dle dostupných podkladových materiálů přes 30 roků. Celkový technický stav a údržbu lze ke dni ocenění uvažovat jako stavba v dobrém stavu s pravidelnou údržbou.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Chotěmicích.