Prodej chaty, Klatovy, Rozhrání I, 16 m2

Rozhrání I, Klatovy

950 000 Kč
/za nemovitost
informace o ceně u RK. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Hypotéka od 4 527 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaRozhrání I, Klatovy
ID779078
StavbaDřevěná
Stav objektuDobrý
Plocha užitná16 m2
VybavenoNe
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti436 m2

Origo partneři v Klatovech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Petra Staňková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Rekonstrukce

Stěhovací služby

Malíři

Střechy

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Na prodej chata s vlastní zahradou, ideální pro sezónní odpočinkový pobyt v klidném prostředí s krásnou přírodou. Nachází se v zahrádkářské oblasti Rozhrání v Klatovech. Konstrukce je dřevěná s podezdívkou o výměře 16 m², jejíž součástí je zahrada s ovocnými stromy o výměře 384 m², součástí prodeje je i vlastní příjezdová cesta o výměře 52 m². Chata disponuje velkou společenskou místností, podkrovní místností, kterou lze využít na spaní a místnost s chemickým WC.
Do chaty je přivedena elektřina, na pozemku je zavedena voda z veřejného vodovodu a vlastní kopaná studna. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Pro bližší informace a domluvení prohlídky kontaktujte makléře.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Klatovech.