Prodej chaty, Lukavice, 50 m2

Lukavice

426 667 Kč
/za nemovitost
Tržní odhad:640.000 Kč
Hypotéka od 2 033 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaLukavice
ID7482Sxc
StavbaSmíšená
Stav objektuDobrý
Plocha užitná50 m2
Typ objektuPřízemní
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíStátní/obecní
Plocha nemovitosti1037 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Výtah
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Lukavici

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Michal Novák

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Přístup k chatě je možný z nezpevněné komunikace po pozemcích ve vlastnictví třetích osob (přístup není po právní stránce zajištěn). Jedná se o přízemní, dřevěný, oboustranně obíjený, částečně podsklepený objekt s využitým podkrovím pod sedlovou a z části pultovou střechou. Parkování je možné na vlastním pozemku. Objekt je napojen na inženýrské sítě: elektro, vlastní studnu (nefunkční čerpadlo a poškozený rozvod vody) a trativod. Dle sdělení účastníka místního šetření v obci Lukavice se dále nachází obecní vodovod. Objekt sestává z jedné bytové jednotky o velikosti 3+kk se sociálním zařízením tvořeným sprchovým koutem a umyvadlem. Podrobnější informace jsou uvedeny ve znaleckém posudku. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení, dle § 336 , § 267 o.s.ř.,dle § 69 a § 52 exekučního řádu a souvisejících ustanovení. Služby jsou zpoplatněny dle platných aukčních podmínek a ceníku. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na email.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Lukavici.