Prodej pozemku pro bydlení, Srbice, 816 m2

Srbice

1 850 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 8 817 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaSrbice
ID417
Plocha nemovitosti816 m2
VodaDálkový vodovod

Origo partneři v Srbicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Popis

Velmi zajímavá příležitost v podobě prodeje pozemku 816 m2, v žádané lokalitě v Srbicích, nedaleko Modlanského rybníka. K pozemku aktuálně vede nezpevněná cesta, která je budoucí obslužnou komunikací dalších několika stavebních pozemků a obec jí má v plánu vybudovat asfaltovou. Na tomto a okolních pozemcích aktuálně probíhá realizace vodovodní přípojky.

Dle mého se jedná o atraktivní pozemek za příznivou cenu, který bude mít po dokončení přípojek IS a vybudování asfaltové cesty, podstatně vyšší hodnotu. Jednoznačně ho lze tedy doporučit i čistě jako investici.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Srbicích.