Prodej bytu 3+kk, Praha, 85 m2

Praha

11 750 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 55 997 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaPraha
IDN06482
StavbaCihlová
Stav objektuNovostavba
Plocha užitná104 m2
Patro1. z 7
VlastnictvíDružstevní
Podlahová plocha85 m2
DopravaSilnice, MHD, Autobus
Balkon
Garáž
Výtah

Origo partneři v Praze

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jan Vincíbr

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Rekonstrukce

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Prodej družstevního bytu 3+kk s možností převodu do osobního vlastnictví o velikosti 85 m² + 2x Balkon (6,7 a 12,1 m2), který se nachází v 1. podlaží cihlové novostavby v moderní rezidenci Prosek Park (dům F).

Kolaudace v roce 2017.

Orientace oken na Jih a Východ.

Celková cena bytu: 11.750.000,-Kč.
Platba při převodu: 8.350.000,-Kč
Anuita: 3.400.000,-Kč.

Anuita ve výši 3.400.000 Kč se splácí v měsíčních platbách ve výši 25.156 Kč (neprokazujete výši příjmu, nepotřebujete hypoteční úvěr).
Byt je možné po doplacení anuity převést do Osobního vlastnictví. Anuita lze také celá doplatit formou mimořádné splátky z vlastních zdrojů či refinancovat Vaší bankou.

V blízkosti domu je veškerá občanská vybavenost včetně škol, školek, lékařů, obchodů, restaurací a mnoho míst k relaxaci a sportu. V docházkové vzdálenosti Park Přátelství.

Výborná dopravní dostupnost - v bezprostřední blízkosti Metra C, zast. Střížkov a autobusové zastávky.

K bytu přísluší Garážové stání, které je již obsaženo v ceně.

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Více informací na vyžádání.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+kk v Praze.