Prodej chaty, Přeštice, 9 m2

Přeštice

Rezervováno
900 000 Kč
/za nemovitost
včetně právního servisu
Hypotéka od 4 289 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

StavRezervováno
AdresaPřeštice
ID474
StavbaDřevěná
Stav objektuDobrý
Plocha užitná9 m2
Typ objektuPřízemní
Lokalita objektuKlidná část obce
Podlahová plocha9 m2
Plocha nemovitosti187 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
DopravaVlak, Silnice, Autobus

Origo partneři v Přešticích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Pro Západ realitní s.r.o. zakládající člen nezávislé komunity makléřů

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Rekonstrukce

Stěhovací služby

Střechy

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme Vám k prodeji menší chatu se zahradou (na zahradě je možné umístit stavbu do 56m2), v nádherné a vyhledávané krajině jižního Plzeňska, v obci Přeštice, okres Plzeň – jih (vzdálené 20km od města Plzně). Samostatně stojící dřevěná chata s číslem evidenčním o zastavěné ploše 9 m2, je postavena na vlastním rovinatém, oploceném a velmi slunném pozemku o celkové výměře 187 m2. Nemovitost se nachází v nádherné a klidné lokalitě, poblíž řeky Úslavy v rekreační oblasti na okraji obce se zpevněnou přístupovou cestou. Na hranici pozemku je vybudován pilíř s elektřinou ne němž je umístěn panel se zásuvkou a jističi. U pilíře je připraven „husí krk“ pro natažení kabelu k chatě. Na pozemku se nachází studna s dostatkem vody. Na pozemku je dále vybudována funkční udírna. Parkovat os.automobil je možné před pozemkem. Chata má číslo evidenční, je starší, dřevěná s jednou místností a je postavena na stavebním pozemku. Lze tedy využít jednak čísla evidenčního a jednak podmínek územního plánu, který umožňuje že, 1) nové stavby i změny stávajících staveb musí zohledňovat měřítko a charakter okolní zástavby a respektovat urbanistické i architektonické hodnoty daného místa. 2) výška nových staveb i změn stávajících staveb bude maximálně 1 nadzemní podlaží s možností využití podkroví. 3) koeficient zastavěné plochy je stanoven u pozemků o rozloze do150 m2 maximálně na 20%, u pozemků o rozloze nad 150 m2 maximálně na 30% (u prodávané parcely to činí 56m2 zastavěné plochy). Okolní zástavba je rekreační. Vzhledem k umístění nemovitostí na velice klidném a atraktivním místě, poblíž řeky Úslavy s nádherným výhledem do okolní krajiny plném zeleně a na kostel Nanebevzetí Panny Marie,s výbornou dostupností k plné občanské vybavenosti, vřele doporučujeme nejen rodinám a rybářům ale všem, kteří hledají kvalitní a klidný rekreační pobyt v přírodě. Přeštice leží na důležité silniční dopravní tepně spojující krajské město Plzeň a město Klatovy, které je bránou Šumavy. Městem prochází železniční trať spojující Plzeň s Železnou Rudou, odkud pokračuje dále do Bavorska  v SRN. Městečkem protéká řeka Úhlava, na šumavském horním toku poskytující zdroj pitné vody v Nýrské přehradě, na dolním toku městu Plzni. Blízké i vzdálenější okolí města Přeštice má venkovský charakter s krásnou přírodou s mnoha historickými památkami.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Přešticích.