Prodej chaty, Světlá Hora - Dětřichovice, 80 m2

Světlá Hora, Dětřichovice

3 990 000 Kč
/za nemovitost
+ cena na dotaz v RK
Hypotéka od 19 015 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaSvětlá Hora, Dětřichovice
ID809256
StavbaSmíšená
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná80 m2
VybavenoAno
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuPolosamota
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti1817 m2

Origo partneři v Světlé Hoře

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout exkluzivní novinku mezi chatami Jeseníkách. Tato nemovitost je vhodná k celoročnímu obývání. Chata se skládá celkem ze tří obytných podlaží a zůstává kompletně vybavená. Její součástí je i garáž a okrasná zahrada o výměře 1.817 m2, která může být v budoucnu využitá i jako stavební parcela, což tuto nemovitost činí ještě více zajímavou. Nemovitost se nachází v malebné obci Světlá Hora-Dětřichovice, v bezprostřední blízkosti Hrubého Jeseníku. Více informací Vám poskytne makléř, který zároveň doporučuje prohlídku této bezesporu atraktivní chaty. Zdarma zajistíme financování na míru. Pojďte se teď společně přesvědčit, že je to pro Vás ta pravá nemovitost. Celkovou prezentaci včetně všech kompletních informací, fotografií a videa, dohledáte pouze na našich oficiálních stránkách!

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Světlé Hoře.