Prodej pozemku pro bydlení, Modlany, Modlany, 1059 m2

2 223 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 10 594 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

Adresa
ID10292
Plocha nemovitosti1059 m2
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
DopravaMHD, Autobus
VodaDálkový vodovod

Origo partneři v Modlanech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Popis

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek, jenž je územním plánem určen k bydlení a nachází se na kraji obce Modlany. Pozemek o výměře 1059 m2 je rovinatý a vede okolo něj asfaltová obecní komunikace. Na hranici pozemku je elektřina, voda a kanalizace v komunikaci. Dle územního plánu je tento pozemek vhodný pro výstavbu rodinného domu. V nejbližším okolí je několik vodních ploch včetně jezera Milada a jen pár minut do centra okr. města Teplice s veškerou občanskou a dopravní vybaveností. S financováním Vám rádi pomůžeme. Pro více informací volejte přiděleného makléře 7 dní v týdnu.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Modlanech.