Fingo banner

Prodej lesa, Skalice nad Svitavou, 7312 m2

Skalice nad Svitavou

25 Kč
/za metr čtvereční
konečná cena včetně provize
Hypotéka od 0 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaSkalice nad Svitavou
IDN00051
Lokalita objektuSamota
Podlahová plocha7312 m2
Plocha nemovitosti7312 m2

Origo partneři v Skalici nad Svitavou

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám nabízíme ke koupi pozemky tvořící funkční celek v katastrálním území Skalice nad Svitavou, a to konkrétně:

parcela č. 481/1, 3.848 m2, trvalý travní porost
parcela č. 482, 3.464 m2, lesní pozemek

Parcely nejsou propachtovány, jsou na prodej jako celek. Trvalý travní porost je zarostlý náletovými dřevinami, část lesního pozemku je třeba do konce roku 2023 zalesnit (naplánováno 350 jedlí). Současná vegetace je tvořena převážně listnatými stromy, vyjíměčně se vyskytují borovice.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje lesů v Skalici nad Svitavou.