Prodej pozemku pro bydlení, Děčín, Na Čechách, 1519 m2

Na Čechách, Děčín

2 650 000 Kč
/za nemovitost
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
Hypotéka od 12 629 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaNa Čechách, Děčín
ID00631
Plocha nemovitosti1519 m2
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod

Origo partneři v Děčíně

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Popis

Nezapomeňte navštívit stránku nemovitosti, na které najdete veškeré podrobnosti: https://www.davidfajt.cz/pozemek-decin/

Hledáte možnost bydlení v nádherné lokalitě obklopené přírodou v blízkosti města a nebo skvělou investiční příležitost? Pokud ano, tak tu pro Vás mám unikátní příležitost!

Jedná se o stavební pozemek v Bělé u Děčína o celkové rozloze 1519 m2. Pozemek je svažitý, má obdélníkový tvar a je kompletně zasíťován. V této oblasti už navíc podobné pozemky neseženete – v okolí je totiž chráněné území, což zaručuje jistotu dostatečného soukromí a samozřejmě i přidanou hodnotu z investičního hlediska. Uložené peníze se Vám zde zkrátka neztratí.

Součástí prodeje je také schválené stavební povolení! Můžete se zde tak bez zbytečného čekání pustit do stavby jednopodlažního rodinného domu s obytným podkrovím, zastavenou plochou 102 m2 a ideální dispozicí 4+1. Sedlová střecha disponuje i solárními kolektory, které jsou dnes významným benefitem zejména z hlediska úspory. Na dům navíc navazuje ještě nezastřešená terasa s vnějším schodištěm.

Děčín a okolí nabízí velké spektrum volnočasového využití – přímo ve městě je známý děčínský zámek, zoologická zahrada či vyhlášená ferrata. V okolí lze navštívit například Děčínský sněžník, Pravčickou bránu, Tiské stěny či soutěsky v Hřensku. Možností je zde spousta a své si zde najde opravdu každý.

Autobusem se z nedaleké zastávky dostanete do centra města zhruba za 10 minut a autem je cesta ještě o něco kratší.

V Děčíně samozřejmě nechybí ani kompletní občanská vybavenost. Vlakové spojení nabízí například přímou linku do Prahy i do Německa. Cesta autem do Ústí nad Labem trvá necelou půl hodinku, do Prahy pak pojedete přibližně hodinu a čtvrt.

Pokud tak hledáte pozemek vhodný na stavbu rodinného domu či jako ideální investici do budoucna, právě tento je zejména díky své jedinečnosti ten pravý.

Koupi lze financovat hypotečním úvěrem - mohu nabídnout možnost jeho vyřízení za obecně výhodnějších podmínek.

Chcete znát doplňující informace nebo se rovnou podívat osobně? Dejte mi o sobě vědět a společně vše probereme.

Přeji Vám příjemné letní dny a těším se na případné setkání!

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Děčíně.