Prodej pozemku pro bydlení, Rtyně nad Bílinou - Malhostice, 477 m2

Rtyně nad Bílinou, Malhostice

1 390 000 Kč
/za nemovitost
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Hypotéka od 6 624 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaRtyně nad Bílinou, Malhostice
ID805987
Stav objektuDobrý
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti477 m2

Origo partneři v Rtyni nad Bílinou

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Popis

Pokud hledáte klidné místo pro rekreaci nebo bydlení, máme pro vás jedinečnou nabídku nemovitosti, která vás určitě osloví. Nabízíme ke koupi pozemek o výměře 477 m2 v malebné obci Malhostice. Na pozemku stojí stavba, která je dle katastru vedena jako "jiná stavba". Tato stavba je v současné době využívána jako klubovna, disponuje 1 místností, grilem a sklepním prostorem. Je zde zavedena elektřina, vodovodní přípojka je těsně před dokončením, dále je zde již vypracovaný návrh na připojení k veřejné kanalizaci, obec momentálně připravuje podklady pro její realizaci. Pozemek je dle platného územního zařazen do "plochy bydlení (B)". Je zde tedy například možnost, stávající stavbu zbořit a postavit zde rodinný dům. Jedná se o klidnou lokalitu v příjemném prostředí v blízkosti Malhostického rybníka, ale zároveň je zde i skvělá dostupnost do Ústí nad Labem (13,7 km) a do Teplic (10,5 km). Zajistíme vám výhodné financování. Výměra pozemku je včetně zastavěné plochy. Více informací v RK.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Rtyni nad Bílinou.