Prodej zemědělské půdy, Kelníky, 9643 m2

Kelníky

482 200 Kč
/za nemovitost
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Hypotéka od 2 298 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaKelníky
ID1195
Plocha nemovitosti9643 m2

Origo partneři v Kelníkách

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Dominik Avramov

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Služby pro renovaci koženého čalounění

Popis

V obci Kelníky nabízíme k prodeji pozemek o výměře 9 457 m2. Kelníky leží na návrší Vizovické vrchoviny asi 20 km jižně od Zlína. Dle katastru nemovitostí je pozemek evidován jako trvalý travní porost. Malá část pozemku je zahrnuta v LPIS- možnost dotace. Kelníky jsou také názvem katastrálního území. V případě zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zemědělských půd v Kelníkách.