Prodej zemědělské půdy, Seninka, 19267 m2

Seninka

499 000 Kč
/za nemovitost
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Hypotéka od 2 378 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaSeninka
ID3045
Plocha nemovitosti19267 m2

Origo partneři v Senince

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Michaela Dvořáková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Služby pro renovaci koženého čalounění

Popis

Nabízíme k prodeji pozemky o celkové výměře 19 267 m2 v obci Seninka, která se rozkládá jihozápadně od Vsetína, na okraji Vizovické vrchoviny, sevřená horami a v rozmanitém údolí potoka Seninka. Pozemky jsou v katastru nemovitostí evidovány jako trvalý travní porost a zapsané v LPIS - možnost dotace. Dle územního plánu se nacházejí v ploše zemědělské a krajinné zeleně, přípustné jsou stavby a zařízení vhodná pro zemědělství. Kousek od pozemků se nachází lyžařský vlek, který je umístěn na kopci „Kamásků vrch“, převýšení 115 m.Západně od obce je nejvyšší vrch v okolí, dávný strážný kopec Vartovna (651 m. n. m.) s železnou rozhlednou, připomínající vzhledem válec. Rozhledna nabízí krásný výhled do kraje na Vizovické vrchy, Javorníky, Hostýnské a Vsetínské vrchy, Chřiby a Beskydy. Seninka je také názvem katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zemědělských půd v Senince.