Prodej pozemku pro bydlení, Brno, Pod Holednou, 1337 m2

Pod Holednou, Brno-Jundrov

23 397 500 Kč
/za nemovitost
včetně právního servisu, cena k jednání
Hypotéka od 111 506 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaPod Holednou, Brno-Jundrov
ID11423065
Druh objektuSamostatný
Plocha nemovitosti1337 m2
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod

Origo partneři v Brně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

František Václavek - Gepard Finance, a.s.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Hodinový Manžel

Návrhy interiérů

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme k prodeji krásný pozemek s vydaným stavebním povolením na stavbu rodinného domu na ulici Pod Holednou v klidné části Jundrova. Na pozemku jsou vzrostlé ovocné a okrasné stromy a keře, pozemek je svažitější díky čemuž je hezký výhled do okolí. Stavební pozemek o celkové výměře 1 337 m2 má šíři 17 metrů a délku 79 metrů. V jeho spodní části se nachází garáž, ve střední části stavba pro rodinnou rekreaci s č.ev. s vydaným demoličním výměrem. Na pozemek jsou dovedeny všechny inženýrské sítě (voda, elektřina, plyn, kanalizace) a je také vydáno povolení na vrtanou studnu a tepelné čerpadlo.
Navržený rodinný dům je pasivní stavba o dvou podlažích a celkové užitné ploše 194 m2. V 1NP o ploše 91 m2 se nachází vstupní hala se schodištěm, technické místnosti, sklady, garáž a další místnost. Ve 2 NP o výměře 94 m2 je hlavní obytná část s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem, ložnice se šatnou a koupelnou a druhá ložnice s koupelnou a prádelnou. U terasy s bazénem bude další zázemí - sauna, koupelna a technická místnost. Vytápění domu je plánováno nízkoenergetické podlahové s napojením na tepelné čerpadlo, projekt také počítá s možností umístění solárních panelů. Parkování je možné až pro 4 automobily (2x garáž, 2x před domem).
V MČ Jundrov je veškerá občanská vybavenost – ZŠ a MŠ, úřady, obchody, restaurace, pošta, lékárna, bankomat, sportovní hřiště, MHD – bus 67 a 44.
Doporučuji tuto nemovitost zájemcům, kteří hledají klidné bydlení v těsné blízkosti přírody a v dobrém dosahu centra města.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Brně.