Prodej pozemku, Liteň, 1504 m2

Liteň

10 790 000 Kč
/za nemovitost
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Hypotéka od 51 422 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaLiteň
ID14423006
Plocha nemovitosti1504 m2

Origo partneři v Litni

Podlahy

Úklidové služby

Popis

V rámci All inclusive servisu vám nabízíme ke koupi stavební parcelu o výměře 1504 m2
v obci Liteň, okres Beroun. Parcela se nachází v nízké obytné zástavbě, je částečně oplocena a je určena k výstavbě rodinného domu. Na hranici pozemku je přivedena elektřina a plyn, kanalizace a vodovod jsou obecní. Od majitele je zdarma k dispozici dokumentace – geologický průzkum pro stavbu domu a zaměření tlakové kanalizace vč. typu čerpadla, návrh plánované stavby domu za poplatek. Podmínky pro stavbu RD v této oblasti: minimální plocha parcely 900 m2, z toho maximální plocha zastavěná 200 m2, maximální výška objektu 2 nadzemní podlaží.
Parcela se nachází v klidné části městyse Liteň, který svým obyvatelům zajišťuje kompletní občanskou vybavenost, kulturní i sportovní vyžití a aktivní společenský život. K dispozici je mateřská škola, základní škola, kino, knihovna, pošta, muzeum, lékař, zubní ordinaci, sociální služby seniorům, obchody, benzinová pumpa, hostince a služby. Liteň leží v sousedství národní kulturní památky hradu Karlštejn, stejně tak je znám díky vazbě na významné osobnosti, jako byl český básník a spisovatel Svatopluk Čech, operní diva Jarmila Novotná a rod Daubků. Poloha místa umožňuje skvělou dopravní dostupnost do metropole i města Beroun, provozována je autobusová doprava i železniční trať.
Hledáte-li v dnešní době vhodný pozemek pro stavbu vlastního domova, mohu vám toto místo jednoznačně doporučit. Proto mě neváhejte kontaktovat, velice ráda zodpovím vaše dotazy a potkám se s vámi na místě na nezávazné prohlídce. Během prohlídek vám náš finanční specialista nabídne nejvýhodnější financování, případně poradí a pomůže vyřídit veškeré náležitosti hypotečního úvěru. V případě více vážných zájemců o tento pozemek může dojít k jednání o ceně.

Martina Škarydková banner

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků v Litni.