Prodej zahrady, Nový Šaldorf-Sedlešovice - Sedlešovice, 356 m2

Nový Šaldorf-Sedlešovice

790 000 Kč
/za nemovitost
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Hypotéka od 3 765 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaNový Šaldorf-Sedlešovice
ID14423493
Druh objektuŘadový
Plocha nemovitosti356 m2

Origo partneři v Novém Šaldorfu

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Hlavní přednosti nabízené zahrady:

+ skvělá lokalita Kraví Hory s výhledem na celé Znojmo
+ příjezd po zpevněné cestě až na pozemek
+ možnost výstavby objektu pro rodinnou rekreaci

Nabízíme Vám zahradu v zahrádkářské kolonii na Kraví Hoře v katastrálním území obce Sedlešovice o rozloze 356 m2 a uliční šíři 10,5 m. K pozemku vede zpevněná cesta pro bezproblémový příjezd autem. Na pozemku se nachází dřevěná chatka určená k odstranění.

Dle platného územního plánu je zde možné postavit objekt pro rodinnou rekreaci do zastavěné plochy 50 m2 s tím, že tato nesmí přesáhnout 12 % rozlohy pozemku, tj. 42,72 m2. Voda a elektrická energie není k dispozici, lze požádat o připojení k energetické soustavě a navrtat studnu.

Zavolejte mi, rád Vám poskytnu bližší informace a nabídnu společnou prohlídku.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zahrad v Novém Šaldorfu.