Prodej obchodního prostoru, Jihlava - Horní Kosov, Slovenská, 50 m2

Slovenská, Jihlava, Horní Kosov

3 147 346,73 Kč
/za nemovitost
provizi hradí prodávající
Hypotéka od 14 999 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaSlovenská, Jihlava, Horní Kosov
ID40508
StavbaCihlová
Stav objektuNovostavba
Plocha užitná50 m2
Patro1. z 5
VybavenoNe
Typ objektuPatrový
VlastnictvíOsobní
Třída energetické náročnostiB - Velmi úsporná
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
VodaDálkový vodovod
Výtah
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Jihlavě

Popis

Nebytový prostor se nachází v přízemí novostavby Rezidence Buková z r. 2021, která je součástí moderní obytné čtvrti v klidné lokalitě Jihlava Horní Kosov. Tento ateliér je ideální pro využití jako kancelář, obchod ale i přechodné či plnohodnotné ubytování.

Plocha s celkovou výměrou 50 metrů je rozdělena na dvě místnosti a koupelnu s toaletou. V současné době je prostor zkolaudovaný a připravený v provedení Shell and core k dotvoření do finální podoby novým majitelem.

Ke kvalitnímu standardu patří plastová okna a vstupní dveře, optický internet, centrální vytápění v rámci domu a bezbariérový přístup

Díky minimální dopravní zatíženosti a absenci hluku je tato oblast velmi bezpečným a příjemným místem pro Vaše podnikání nebo vybudování ubytovací jednoty. Dům stojí přímo v centru nové čtvrti Buková v těsné blízkosti zastávky MHD a výborného dopravního napojení na městský okruh. V blízkosti funguje supermarket, restaurace nebo sportoviště, pár minut jízdy trolejbusem je dostupné celé město Jihlava.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje obchodních prostor v Jihlavě.