Prodej výrobních prostor, Chrást, U Trati, 3500 m2

U Trati, Chrást

29 900 000 Kč
/za nemovitost
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Hypotéka od 142 495 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaU Trati, Chrást
IDxIHO7390
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná3500 m2
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuSamota
Plocha budovy3500 m2
Plocha nemovitosti12335 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná

Origo partneři v Chrástu

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Pro Západ realitní s.r.o. zakládající člen nezávislé komunity makléřů

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Podlahy

Rekonstrukce

Stěhovací služby

Střechy

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji Komerční Komplex 16 budov na pozemku o rozloze 12.335m2 v obci Chrást. Jedná se o komerční soubor budov, které v současné době slouží jako výroba, skladovací prostor, administrativní budova a kotelna. Objekt lze využít a přestavět i na sanatorium, bytový komplex, domov pro seniory a veškerou výrobu. Předností tohoto komplexu je samostatná poloho uprostřed lesů a krásného prostředí. Zastavěná plocha budov činí 3 496 m2, hlavní výrobní hala má 1 183m2, druhá hala 172m2, administrativní budova 191m2, plocha skladů činní cca.. 1.140m2, vrátnice 41m2, jídelna a sociální zřízení pro 30 zaměstnanců. Objekt má vlastní parní kotelnu 506m2, na pozemku se dále nachází trafostanice která zajišťuje dostatek proudu pro výrobní stroje, vlastní vrt a odpad je sveden do septiku. K pozemku vede obecní cest. Případná dostupnost pro zaměstnance je vlakem který je vzdálený cca..1Km a městskou hromadnou dopravou. Případnou hypotéku zdarma zajistíme.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje výrobních prostor v Chrástu.